Katalog firm

Kategorie


AT Górscy

AT Górscy to ludzie, którzy doskonale wiedzą jak powinni zachować wspomnienia na zdjęciach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, jeżeli interesuje Was fotografia ślubna, rodzinna, dziecięca, okolicznościowa. Chętnie wykonamy dla Was najpiękniejsze zdjęcia w różnych sceneriach. Zapraszamy!

Sesja ślubna

Agnieszka i Tomasz Górscy mają zaszczyt przedstawić Wam dzisiaj swoją ofertę. Z dumą możemy Wam oświadczyć, że nasza codzienna praca jest dla nas wielką pasją, dlatego z tak wielką przyjemnością podchodzimy do wykonywania najróżniejszych zdjęć. Jeżeli potrzebne są Wam osoby, które rozumieją Wasze potrzeby i są w stanie je zrealizować - chętnie podejmiemy z Wami współpracę.
Cieszymy się, że tak wielu klientów do tej pory nam zaufało i pozwoliło nam zajrzeć do swojego życia. Jedną z naszych specjalizacji jest fotografia ślubna Łódź. Jest nam bardzo miło, że za każdym razem możemy być świadkami wielkiej miłości, wielkiego święta dwóch rodzin, które od tej pory będą połączone na zawsze. Tego rodzaju zdjęcia wykonujemy z ogromną przyjemnością zawsze dopasowując się do potrzeb naszych klientów.
Zachęcamy Was do przejrzenia naszej galerii zdjęć, jeżeli chcecie się przekonać, czy nasze umiejętności dopasowane są do Waszych potrzeb. Dokładne ceny podamy Wam podczas rozmowy lub podczas osobistego spotkania.

Kontakt

Ulica: Moniuszki 4A

Kod: 90-111

Miejscowość: Łódź

http://foto-dzieciaki.lodz.pl/

E-mail: atgorscy@gmail.com

Tel.: 609199985