Katalog firm

Dorin

W Dorin znajdziecie najpiękniejsze suknie ślubne naszego autorstwa za które w całości bierzemy odpowiedzialność. Zawsze bardzo chętnie wysłuchujemy co przyszła Panna Młoda ma do powiedzenia, dzięki czemu możemy zaproponować jej suknie z marzeń. Razem z nami będziecie w dniu ślubu wyglądać bajkowo. Zapraszamy!

Moda ślubna

Coraz bardziej zbliża się Twój najważniejszy dzień w życiu a Ty jeszcze nie masz odpowiedniej sukni? Zapraszamy do naszego salonu sukien ślubnych, w którym ze względu na naszą szeroką ofertę, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Z naszej strony możemy zaoferować również przeróbki krawieckie i to nawet kilka dni przed samym ślubem.
Pokaż nam tylko suknię, która Ci się podoba a my już zajmiemy się resztą. Dla każdej pani młodej, która zdecyduje się na zakup sukni w naszym salonie proponujemy atrakcyjne rabaty. Nasz salon sukien ślubnych w swojej ofercie ma również suknie dla wszystkich pytań, które noszą większe rozmiary niż S. Zdajemy sobie sprawę jak bardzo bywa kłopotliwe znalezienie sukni, dlatego zrobimy wszystko, aby nasze klientki były najszczęśliwszymi kobietami na świecie.
Z naszą ofertą możesz zapoznać się nie tylko przez internet na stronie http://suknie-slubne-dorin.pl/, ale i również w naszym sklepie stacjonarnym, do którego już teraz Cię zapraszamy. Oferujemy w naszym stacjonarnym sklepie słodki poczęstunek i kawę. Zachęcamy do zabierania ze sobą mamy lub teściowe, które będą służyły pomocą.

Kontakt

Ulica: Jaracza 1

Kod: 90-264

Miejscowość: Łódź

http://suknie-slubne-dorin.pl/

E-mail: biuro@suknie-slubne-dorin.pl

Tel.: 508-800-722