Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Jeśli szukają Państwo wyjątkowej oferty stomatologicznej, profesjonalnego zabiegu, który odbędzie się bezboleśnie, bezpiecznie i bez żadnych komplikacji, to polecamy Państwu klinikę Esthedent. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza będzie w stanie podejść indywidualnie do każdego przypadku i zaradzić nawet najtrudniejszym sytuacjom.

Implanty zębowe

EstheDent to profesjonalna Klinika Stomatologii i Medycyny Estetycznej, zlokalizowana w Warszawie, której pełną ofertę montażu implantów zębowych prezentuje strona http://www.esthedent.pl/implanty-zebow. Jej celem jest dbanie o uśmiech pacjentów i zapewnianie im zdrowia poprzez wykonywanie specjalistycznych zabiegów. Należą do nich m.in. usuwanie problematycznych ósemek, wybielanie uzębienia, ale też implanty zębów, które cieszą się sporym zainteresowaniem.
Wszczepienie implantów uznaje się za jeden z najefektywniejszych sposobów poprawy stanu i wyglądu uzębienia. A jak wygląda ten zabieg w klinice EstheDent? Zabieg przeprowadzany jest przez doświadczonych specjalistów. Posiadają oni odpowiednie kwalifikacje i umiejętności do tego, by w sposób sprawny i bezbolesny przeprowadzić wszczepianie implantów.
W klinice EstheDent korzysta się z najnowocześniejszych technologii medycznych i sprawdzonych sprzętów, które zapewniają pacjentom pełne bezpieczeństwo i wysoki komfort już w trakcie samego zabiegu. Implanty zębów to świetna alternatywa dla niewygodnych protez zębów. Wielu osobom mogą one bardzo pomóc.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision to najlepsze gabinety stomatologiczne, gdzie możecie zgłosić się na leczenie zębów. Nasi lekarze specjalizują się m.in. w protetyce, chirurgii stomatologicznej, endodoncji i w wielu innych...