Katalog firm

Kategorie


Esthedent

Jeśli szukają Państwo wyjątkowej oferty stomatologicznej, profesjonalnego zabiegu, który odbędzie się bezboleśnie, bezpiecznie i bez żadnych komplikacji, to polecamy Państwu klinikę Esthedent. Nasza wykwalifikowana i doświadczona kadra pracownicza będzie w stanie podejść indywidualnie do każdego przypadku i zaradzić nawet najtrudniejszym sytuacjom.

Korony zębowe

Korony zębowe stanowią stałe uzupełnienie protetyczne, które mocowane są do istniejących zębów (bądź ich implantów). W tym przypadku warto jednak mieć świadomość, że korony zębowe to nie to samo co protezy zębowe. W przypadku tych pierwszych nie ma możliwości ich samodzielnego zdejmowania czy zakładania (tak jak w przypadku klasycznych protez) , a czyszczeniem czy jakimikolwiek innymi zabiegami z nimi związanymi zająć się może wyłącznie lekarz dentysta.
Korony zębowe stosowane są do rekonstrukcji zębów, które wcześniej poddane zostały kanałowemu leczeniu. Dodatkowo ta metoda uzupełniania uzębienia doskonale sprawdzi się w przypadku osób zmagających się z wrodzonym brakiem szkliwa czy osób, które z bardzo różnych przyczyn posiadają mocno uszkodzone czy starte zęby. Zdarza się również ,że lekarz dentysta zaleca zastosowanie koron zębowych w przypadku pacjentów, którzy:
  • posiadają niektóre bardzo słabe zęby - w takim przypadku korona ma je chronić przed złamaniem,
  • potrzebują skutecznego pokrycia implantu,
  • ze względów estetycznych, w celu pokrycia zniekształconych zębów.
Jeśli szukasz doświadczonego protetyka w Warszawie, który dopasuje i zamontuje odpowiednie korony zębowe, to zapoznaj się z ofertą kliniki Esthedent na stronie http://www.esthedent.pl/korony-zebowe.

Kontakt

Ulica: ul.Grójecka 214

Kod: 02-390

Miejscowość: Warszawa

http://www.esthedent.pl/

E-mail: kontakt@esthedent.pl

Tel.: 22 299-15-50


Podobne firmy

Orthovision

Orthovision to najlepsze gabinety stomatologiczne, gdzie możecie zgłosić się na leczenie zębów. Nasi lekarze specjalizują się m.in. w protetyce, chirurgii stomatologicznej, endodoncji i w wielu innych...