Katalog firm

Intprojekt

Zlokalizowana w Łodzi firma Intprojekt kieruje swoją ofertę do klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zakresie inżynierii elektrycznej. Zajmując się prefabrykacją rozdzielnic, wykonuje kompleksowe projekty i zapewnia montaż aparatury. Oferuje ponadto automatykę przemysłową, maszynową, systemy wizyjne i wiele więcej.

Automatyka przemysłowa

Intprojekt z siedzibą w Łodzi to zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu automatyki przemysłowej i maszynowej. Działając na rynku krajowym i zagranicznym, oferuje szeroki wybór nowoczesnych rozwiązań pozwalających usprawnić procesy technologiczne.
Dzięki szerokiej wiedzy i wysoko rozwiniętym umiejętnościom praktycznym pracujący w firmie inżynierowie realizują nawet najbardziej skomplikowane projekty. Chociaż automatyka przemysłowa, a przede wszystkim jej projektowanie i programowanie, jest główną specjalnością Intprojekt, oferta obejmuje również inne usługi. Prefabrykacja szaf sterowniczych i teleinformatycznych, wykonanie pomiarów elektrycznych czy zaawansowanych systemów wizyjnych to tylko niektóre z nich.
Firma zajmuje się programowaniem sterowników plc, falowników i systemów wizualizacji, a także projektuje systemy sterowania maszyn, procesów i układów transportowych. Do każdego projektu podchodzi indywidualnie, zapewniając fachowe doradztwo i profesjonalną obsługę.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ weselny to odpowiedzialna funkcja. To od niego zależy jakość wydarzenia. Dobra Dyskoteka to nie tylko najnowsze hity radowe, ale umiejętność porwania do zabawy wszystkich uczestników imprezy. Dobór...