Katalog firm

Intprojekt

Zlokalizowana w Łodzi firma Intprojekt kieruje swoją ofertę do klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zakresie inżynierii elektrycznej. Zajmując się prefabrykacją rozdzielnic, wykonuje kompleksowe projekty i zapewnia montaż aparatury. Oferuje ponadto automatykę przemysłową, maszynową, systemy wizyjne i wiele więcej.

Programowanie sterowników plc

INTPROJEKT to firma, która zajmuje się profesjonalnym projektowaniem automatyki przemysłowej. Nasi doświadczeni inżynierowie nie są ograniczani w żaden sposób i dzięki temu tworzą kreatywne, dokładne i wydajne projekty.
Oferujemy Tobie programowanie sterowników PLC, które będzie zgodne z możliwościami technologicznymi urządzeń oraz Twoimi indywidulanymi potrzebami. Nasi specjaliści tworzą programy, które wyróżniają się łatwością analizy, przejrzystością kodu oraz optymalizacją zajmowanego miejsca. Specjalizujemy się przede wszystkim w programowaniu sterowników PLC firmy Siemens, ale równie dobrze poradzimy sobie ze sterownikami innych firm.
Jeżeli zależy Tobie na jakościowym i skutecznym oprogramowaniu, to warto skorzystać z naszej oferty. Nasze programy są wielokrotnie testowane i zatwierdzamy je dopiero wtedy, gdy ich działanie zostanie sprawdzone na symulatorze i będzie spełniało oczekiwane wymagania. Z naszą firmą warto nawiązać współpracę, ponieważ posiadamy odpowiednią wiedzę oraz doświadczenie.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ weselny to odpowiedzialna funkcja. To od niego zależy jakość wydarzenia. Dobra Dyskoteka to nie tylko najnowsze hity radowe, ale umiejętność porwania do zabawy wszystkich uczestników imprezy. Dobór...