Katalog firm

Intprojekt

Zlokalizowana w Łodzi firma Intprojekt kieruje swoją ofertę do klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zakresie inżynierii elektrycznej. Zajmując się prefabrykacją rozdzielnic, wykonuje kompleksowe projekty i zapewnia montaż aparatury. Oferuje ponadto automatykę przemysłową, maszynową, systemy wizyjne i wiele więcej.

Systemy automatyki

Automatyka przemysłowa to jedna z najdynamiczniej rozwijającej się gałęzi inżynierii elektrycznej. Trudno sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach nowoczesne przedsiębiorstwo przemysłowe lub produkcyjne, które nie automatyzuje procesów w swojej pracy.
Systemy automatyki przemysłowej redukują koszty, czas i energię potrzebną do realizacji powierzonych zadań i czynią firmę przy tym bardziej konkurencyjną. Nasi doświadczeni inżynierowie badają i analizują potrzeby klienta i proponują rozwiązania szyte na miarę dostosowane również do możliwości finansowych. Inżynierowie są ograniczeni wyłącznie swoją własną wyobraźnią. Intprojekt projektuje różnego rodzaju systemy automatyzujące procesy produkcyjne, systemy wizyjne, projekty rozdzielnic, projekty elektryczne, programowanie sterowników PLC, a także serwis urządzeń.
Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i rzetelny proponując najnowsze dostępne rozwiązania, które charakteryzują się dużą funkcjonalnością i niezawodnością. Zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony http://intprojekt.com.pl/.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ weselny to odpowiedzialna funkcja. To od niego zależy jakość wydarzenia. Dobra Dyskoteka to nie tylko najnowsze hity radowe, ale umiejętność porwania do zabawy wszystkich uczestników imprezy. Dobór...