Katalog firm

Intprojekt

Zlokalizowana w Łodzi firma Intprojekt kieruje swoją ofertę do klientów poszukujących innowacyjnych rozwiązań w zakresie inżynierii elektrycznej. Zajmując się prefabrykacją rozdzielnic, wykonuje kompleksowe projekty i zapewnia montaż aparatury. Oferuje ponadto automatykę przemysłową, maszynową, systemy wizyjne i wiele więcej.

Systemy sterowania

Niewiele jest polskich firm, które dobrze odnajdują się w wymagającej dziedzinie jaką jest automatyka przemysłowa. Jednakże tą, która z całą pewnością jest liderem na rynku polskim, jest firma INTPROJEKT.
Firma INTPROJEKT jest firmą z Łodzi i tam także ma najwięcej klientów. Praktycznie każdy z nich wystawia tej firmie bardzo dobre recenzje i opinie, co pokazuje, że usługi firmy INTPROJEKT z całą pewnością spełniają wymagania jej klientów. Jest to zasługa między innymi różnorodnej oferty, jaką zapewnia ta firma. Między innymi zamówić tam można projekty na systemy sterowania maszyn, które są dostosowane do oczekiwań konkretnego klienta, a także jego możliwości finansowych i technologicznych.
Każdy projekt tworzony w INTPROJEKT skupia się na zapewnieniu połączenia funkcjonalności z bezpieczeństwem. Jest to klucz do sukcesu tej firmy, która jest powszechnie znana ze swoich udanych realizacji. Jeżeli zatem komuś potrzebny jest specjalista od automatyki przemysłowej to na pewno powinien się zainteresować firmą INTPROJEKT.

Kontakt

Ulica: Puszkina 80

Kod: 92-516

Miejscowość: Łódź

http://intprojekt.com.pl/

E-mail: info@intprojekt.com.pl

Tel.: 609023468


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

DJ weselny to odpowiedzialna funkcja. To od niego zależy jakość wydarzenia. Dobra Dyskoteka to nie tylko najnowsze hity radowe, ale umiejętność porwania do zabawy wszystkich uczestników imprezy. Dobór...