Katalog firm

Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki funkcjonuje jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej od 1 lutego 2009 r. Przychodnia współpracuje z Narodowym Funduszem Zdrowia, posiada szereg poradni oraz obsługuje interesantów ubezpieczonych w firmie Medicover. Specjaliści zatrudnieni w przychodni Szombierki cechują się wysokimi kwalifikacjami, a także posiadają pozytywne opinie wśród pacjentów.

Psychoterapeuta dziecięcy

Specjaliści od różnych problemów związanych z rozwojem i edukacją dzieci współpracują ze sobą. Pozwala to skuteczniej rozwiązywać zadania, prowadząc dyskusje zbiorowe, konsultacje i wybierając specjalistę, który ma największe doświadczenie w tej problematyce. Wybór specjalisty jakim jest psychoterapeuta dziecięcy Bytom jest bardzo ważny.
Korzystanie z najnowszych osiągnięć zagranicznych w dziedzinie psychologii dziecięcej, połączenie najlepszych osiągnięć europejskiej, amerykańskiej i krajowej psychologii praktycznej zapewnia prawidłowy wybór narzędzi diagnostycznych i metod rozwoju zajęć z dzieckiem.
Profesjonalne kontakty z naszymi kolegami w Europie i udział specjalistów w programach doskonalenia zawodowego różnych międzynarodowych organizacji psychologicznych pozwala szybko i sprawnie znaleźć sposoby rozwiązania problemów i problemów rodziców.
Psycholog dziecięcy działa nie tylko w przypadkach problemowych. Specjalista może dostosować poczucie własnej wartości dziecka, pomóc mu poradzić sobie ze strachem przed wystąpieniami publicznymi (odpowiedzi na tablicy, występy na imprezach dla dzieci itp.), uczyć bezpiecznego zachowania w mieście, rozwijać inteligencję emocjonalną.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Instytut Terapii ITPB

Instytut ITPB serdecznie zaprasza do skorzystania ze swoich usług, jeżeli interesuje Was konsultacja psychologiczna. Zapewniamy Wam pomoc najlepszych specjalistów, którzy wiedzą jak rozprawić się z Wa...